ısınma

Zemin için latalar: Kerestenin boyutu ve gecikme, masa ve zemin arasındaki mesafe, güçlendirici, evdeki cihaz

Gecikmeler sayesinde, her odada mükemmel düz bir zemin yapabilirsiniz.İnşaattaki modern teknolojiler eşsiz fırsatlar.

Zemin yalıtımına genel bakış

Zemin için yalıtım - evin tüm yapısının en önemli unsuru. Bu yazıda, ana ve en popüler ısıtıcı türlerine bakacak, teknik özelliklerini ve kurulum özelliklerini karşılaştıracağız.

Döşeme tahtası için bakım kuralları: günlük ve önleyici eylemler

Bir kat seçerken, modern bir kişi genellikle mevcut moda eğilimlerini feda eder ve bu tür geleneksel ve zaman test edilmiş malzemeleri parke ve döşeme tahtası olarak tercih eder.

Hangi tahta yapmak zemin

Uzun süreli ve yüksek kaliteli ahşap kaplamanın düzenlenmesi, yalnızca teknolojiye uyum konularını değil, aynı zamanda her bir odadaki çalışmasının özelliklerine dayanarak zemin için hangi levhalara ihtiyaç duyulduğunu da içermektedir.

Bir beton zemine parke döşemesi nasıl yapılır: şap üzerine döşeme, tüm seçenekler

Parke, dayanıklılığı, dayanıklılığı ve çekici görünümü için değerlidir ve aynı zamanda en pahalı ve kaprisli zemin kaplamalarından biridir.

Yerleştirme karoları ve laminat parke - birleştirme yöntemlerine genel bakış

Çoğu zaman, bir zemin kaplaması düzenlenirken, farklı doku, kalınlık ve renk şemasına sahip olan çeşitli dekoratif malzemeleri birleştirme tekniği kullanılır.

Kendinden yayılan zemin için silindir seçimi

Günümüzde, her üreticinin kısa sürede kaliteli bir yapı oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanan birçok yenilikçi yapı malzemesi ve teknolojisi tanıtılmaktadır.

Genişletilmiş killi şapın avantajları: proses teknolojisi ve nüansları

Şap - zemin kaplamasını öngören katın bir katmanı.Odanın amacından, tabanı kaplamak için hangi malzemenin seçildiği tabanın durumu, bağ tipini belirler.

Yerde fayans döşeme yolları

Modern konutta bir çini olmadan yapamazsınız, ve evde veya dairede en az bir oda bir seramik zemin vardır. Örneğin, banyo veya banyo zeminleri için - bu en iyi seçenektir. Başka bir soru, bir fayans döşemenin nasıl daha iyi olduğu.

Yeni bir süpürge nasıl daha az kırılgan hale getirilir?

Süpürge, elbette ki pahalı bir ürün değil, bu yüzden dayanıklılığı konusunda güçlü bir şekilde endişe duyuyor, ancak yine de her ay yeni bir süpürge satın alma arzusu yok.

Karo altında elektrikli yerden ısıtma - teknoloji döşeme kablosu ve ısıtma paspasları

Kullanıcı değerlendirmelerine göre, çoğu kiremit altında bir elektrikli yerden ısıtma yapmayı tercih ediyor. Elektrikli zemin, çoğu döşeme tipine ve özellikle seramik karolar, seramik granit, doğal taş ile uyumlu olduğu için, karar doğru olarak kabul edilebilir.

Laminat paketin ağırlığı ne kadardır?

Hepimiz laminatın temelinin bir lif levha olduğunu ve her bir laminat panelin kalınlığının kalınlığına bağlı olacağını biliyoruz. Tabana daha kalın, laminat daha ağırdır.

Sıcak su tabanı için ısı yalıtımı

Isıtmalı zemin, her biri kendi yolunda önemli olan birkaç yapısal eleman içerir. Bazılarına gereksiz görünen katmanları bile dışarıda bırakmak son derece arzu edilmez. Özellikle, ana görevi odadaki zemin yüzeyindeki ısıyı yansıtmak olan ısı yalıtımı hakkında konuşuyoruz.

Soruların cevapları

Lamine tahta nedeniyle döşeme, uzun hizmet ömrü ve yüksek estetik nitelikleri kolaylığı Rusların evlerinde layık yerini almıştır. Bununla birlikte, mantar yapısı, laminatın su ile şişmesine neden olabilir.

Sıcak su tabanını doldurmaktan

Isı yalıtımlı zemin, evde maksimum konfor sağlamak için bir fırsattır. Bu sistem sayesinde, odadaki sıcaklığı kolayca kontrol edebilir ve merkezi ısıtmaya bağlı kalmazsınız.

Dış ve dış köşeler için köşeler

Zemin kaide köşeleri, çeşitli döşeme zeminlerine (tahta, parke, laminat, linolyum) dekoratif bir baza yerleştirmek için kullanılır. Köşelerin ana görevi, anakartın parçalarını sıkıca birleştirmektir.