ısınma

Sokakta toplu kat gerçek, profesyonel bir montaj tavsiyesi

Kendiliğinden yayılan zeminlere, bağımsız olarak akma kabiliyetleri ve kendi yer çekimlerinin etkisi altında pürüzsüz bir kaplama oluşturmaları nedeniyle kendiliğinden yayılma denir.

Koridorda kat tasarımı

Giriş salonunun belki de temizlik açısından evdeki en savunmasız yer olduğu bir sır değil. Her gün koridorun zemini mekanik strese, sokak tozunun ve kire, yağmur veya kar nemi etkisine maruz kalmaktadır.

Levhalar, kontrplak, Osb: tablolar, hesaplamalar için zemin (adım) gecikme

Döşemenin uzun süre hizmet vermesi ve dayanıklı olması için, döşeme tahtaları ayaklarınızın altında gıcırdama ya da bükülmemiştir, ilk önce zemin loglarını koymak için hangi mesafe dahil olmak üzere tüm tasarım parametrelerini doğru şekilde hesaplamanız gerekir.

Bir katı zemine katı bir yakıt kazanı nasıl bağlanır?

Katı yakıt dışında, enerji taşıyıcısı bulunmuyorsa sıcak bir zemin yapmak mümkün mü? Sıcak bir katın katı yakıtlı bir kazana bağlanması mümkün mü? Bu sorunu anlayın.

Toplu 3D katlar: 65 fotoğraf fikirleri

Her insan için, konutlarını rahat ve şık bir şekilde döşenmiş görmeye çalışmak doğaldır. Bununla birlikte, iç tasarımda, işlevsellik ve çekici bir görünüm arasında bir uzlaşma çözümü bulmak genellikle gereklidir.

Polyushko. Kendinden yayılan zeminler

Moskova ve Moskova bölgesinde metrekare başına 3D, fotoğraf ve fiyatlar toplu sipariş verin.3D zemin ve metrekare başına fiyat ile ilgileniyor musunuz?
Doğru adrese geldin.

Tuvalette fayansların hazırlanması ve döşenmesi

Bugün, seramik karo banyoları karşılayan popüler ve hijyenik bir malzemedir. Bu nedenle, tuvalete fayans döşemek, sıvalı ve boyalı odalarda meydana gelen temizlik ve dezenfeksiyon ile ilgili diğer problemlerden kaçınmaya yardımcı olacaktır.

Diyagonal olarak laminat nasıl

Döşeme - laminatın en popüler tiplerinden birinin montajı, kilitleme derz sistemi sisteminin geliştirilmesinden dolayı birçok tüketicinin kullanımına sunulmuştur. Kurulumdan önce ilk laminatın yapıştırıcı ile kaplanması gerekiyorsa, kilit-kilitli kaplama, panellerin birleştirilmesi için çekiçin ustaca kullanılması gerektiğinden, Click, 5g, Megalock kilitleri işlemi oldukça basit hale getirdi.

Yerden ısıtma için otomasyon: Yerden ısıtma sistemi cihazlarının kontrolü

Yerden ısıtma için otomasyonun nasıl bağlanacağını ve hangi cihazların otomatik olarak kontrol edilebileceğini gösteren şemaları dikkate alın.

Zemin şap için kenar bandı (damper)

Bu bant polietilen köpükten yapılmış bir şerittir. Kural olarak, ince bir plastik filmle kaplı koruyucu bir önlük ve kendinden yapışkanlı bir tabaka ile donatılmıştır.

Ahşap üzerine macun nasıl seçilir?

Ahşap üzerine macun yardımı ile çeşitli kusurları ve yüzey sinirlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca macun kerestenin özelliklerini geliştirebilir ve ömrünü uzatabilir.

Parke için balmumu, artıları ve eksileri, malzemenin teknik özellikleri

İstifade sürecinde yer materyalleri mukavemet testlerine tabi tutulur. Zemine yanlışlıkla düşen ağır eşyalar ve hacimli iç parçaların hareketi ve daha fazlası, sonuç olarak zemin yüzeyinde çizilme izleri, çukurlar ve diğer kusurlara yol açabilir.

Ayarlanabilir zeminler için çapa 200x10xM8 + 2 somun, 2 rondela!

Ankraj ayarlı katlar.(Kama çapa değil)Moskova'da ve nakliye şirketleri PEC, KIT, İş kolları, DAC terminallerinin bulunduğu bölgelerde teslimat. 500 ruble teslimatı!

Zemin için daha iyi olan - OSB veya kontrplak?

Birçok ev ustası merak, OSB veya kontrplak - hangisi daha iyi? Her iki malzeme de ahşaptan yapılmıştır ve bir dizi avantaj ve dezavantaja sahiptir. Sunulan materyallerden hangisi belirli durumlarda daha iyidir?

Yerden ısıtma için hangi termostat seçilir

Şüphesiz, ısıtma sisteminin "sıcak zeminin", fayans, parke veya laminatın altında basit bir ısıtma elemanı değil, ayrıntılı ve monte edilmiş bir montaj olduğunu düşünmüyorsunuz.

Ses geçirmez zemin

Akustik inşada, iki ana gürültü tipinin ses yalıtım özellikleri normalize edilir: havadaki gürültü (konuşma, müzik) ve çarpma gürültüsü (basamaklar, yere düşen nesnelerin darbeleri, vb.).