Süpürgelik

Toplu kat: 1 metrekare başına tüketim

Zemin yüzeyi oluşturmak, nüanslara dikkatli bir yaklaşım gerektiren önemli ve sorumlu bir süreçtir. Çoğu zaman, küçük kaplama kalınlığına sahip özel olarak dökülmüş bir bileşik, küçük kusurları düzeltmek ve düzeltmek için kullanılır.

Yerde fayans nasıl döşenir

Mutfak, banyo, koridor veya hizmet odası zemininde döşeme - her açıdan ideal döşeme. Kaplama, tasarımda istenen etkiyi kolayca yaratır, ana şey doğru renkleri ve dokuyu seçmektir.

Granit döşeme

Dekoratif eserlerde hangi doğal taş kullanılır? Tabii ki granit. Evin içinde ve dışında duvarlar ve zeminlerle kaplı. Aynı zamanda, yetenek gerektirmesine rağmen, granit döşeme teknolojisi basittir ve sonuçlar herkesi tatmin edecektir.

Banyoda soğuk zemin - problem çözümleri, yalıtım

Banyodaki zeminler, inşaattaki en önemli konfor faktörlerinden biridir. Banyodaki soğuk zemin sadece içindeki hoş eğlenceyi bozmakla kalmaz, aynı zamanda insan sağlığına da tehdit oluşturabilir.

Vakfın yalıtımlı ahşap zeminleri ve evin ısıtmasız havalandırmalı alt döşemesinin üzerinde döşeme yapılması.

Kranyal bindirme çubuklarına alternatif var mı? Geleneksel olarak, Rusya'da, prefabrik ahşap zeminlerde yalıtımın yapısal temeli ahşap döşeme kirişlerinin yan yüzeyine dikilmiş kafatası çubukları üzerinde tahta-inç'in yerleştirilmesidir.

Daire için laminat nasıl seçilir: ana kriterler

Bir daire için zemin kaplaması seçerken, çoğu laminat tercih ediyor.Bu malzeme pahalı parke için mükemmel bir alternatiftir.Bir yerleşim bölgesinde çok etkileyici görünüyor, dayanıklılık, iyi teknik özellikler.

Kuru bir zemin ne kadar sürer?

Yarı kuru bir zemin şapı, solüsyondaki normal su yüzdesinin düşük oranından farklıdır. Bu yaklaşımdan dolayı şapın serilmesi işlemi önemli ölçüde hızlandırılmakta ve zeminin kuruma süresi azaltılmaktadır.

Zemin nasıl ısıtılır

Evin sıcaklığını ve kurulmasını sağlamak için uygun zemin ısınması gereklidir, ısıtma maliyetlerini düşürür, odanızda rahat bir atmosferin korunmasına yardımcı olur. Kalite çalışmalarını yürütmek için, temel teknolojiler hakkında bilgi sahibi olmanız ve ardından malzemenin döşenmesi ve yalıtımın tesis edilmesi, tavsiyelere bağlı kalması için gereken ustalıklara hakim olmanız gerekir.

Laminatın döşenmesi ve hangi malzeme tüketimine ihtiyaç duyulacağı

Laminatın edinilmesinden sonra, soru ortaya çıkar, en iyi yolun ne olduğunu söyler. Lamineyi koruyacak ve en çekici şekilde yerleştirecek, zeminin derzlerini ve dezavantajlarını gizleyecek malzemenin elemanlarını yerleştirmek için birkaç seçenek vardır.

-,,.,. - BSL .,.

Zemin şapları neden çatlar: çatlakların doğasına bağlı olarak onarım seçenekleri

Zemini bitirmeden önce, bir bağ oluşturmalısınız, yani çimento harcı ile dengeleyiniz.Zemin yüzeyini pürüzsüz hale getirir ve hatta iletişim ve kusurlar yüzeyin altına gizlenebilir.

Banyoda bir ahşap zemin nasıl yapılır

Hamamdaki zeminlerin, özellikle buhar odası ve duşun kalitesi ve güvenilirliği, tesisin genel işlevselliği kadar, çalışmasının rahatlığı ve konforu üzerinde çok güçlü bir etkiye sahiptir.

Laminatın kendi elleriyle nasıl yerleştirileceği: çalışma sırasında teknoloji ve nüanslar

Böylece, lamine zemin lehine seçim yapılır, doğru miktarda malzeme satın alınır ve kurulum yerine teslim edilir.

Kontrplak kalınlığı

Parametrelere göre sırala: Kontrplak levha kalınlığıBugüne kadar kontrplak kapsamı çok geniştir. Çeşitli işler ve çalışma koşulları için, belirli bir dereceye, dereceye ve kontrplak kalınlığına uygundur.

Toplu kat seçimi

Modern döşemenin cihazı, kendinden yayılan zeminleri kullanarak nispeten basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu oldukça yeni bir kaplama türüdür. Kaliteli bir temel oluşturmak için hangi kendinden yayılan zeminin daha iyi olduğunu bilmeniz gerekir.

Laminat kalitesi 2017-2018 yıl + hangi üreticinin daire için tercih daha iyidir

Laminat parke, yüksek performansa sahip, dayanıklı ve estetik açıdan çekici bir zemin kaplamadır.Malzeme dayanıklıdır, çeşitli etkilere veya yüklere dayanıklıdır, sıcaklık veya nem değişimlerini tolere edebilir.