Süpürgelik

Takviye kaba yontma şapı

Soru sordu: andrey22Ve yine, iyi günler, uzmanlar!Taslak kravat hakkında soru, danışın, lütfen. Taslak - yerde. Evin planlanması bu konuda http://www.builderclub.com/vopros-otvet/2360/optimalnaya-ventilyaciya-doma-iz-gazobetona'dır.

Beton döşeme, yöntem ve malzemelerde zemin yalıtımı

Yüksek katlı binaların yanı sıra özel konutların birinci katlarında bulunan dairelerin sahipleri, büyük rahatsızlık veren bir sorunla karşı karşıyadır.

Duvarlar için Gvl uygulaması

GVL nedir: türleri ve özellikleri, avantajları, nasıl ve ne kesileceği. GVL (hiposofibröz tabaka) zeminler ve duvarlar için uygundur. Talimatları okuyun, kurulum özelliklerini öğrenin ve kurulumu el ile yapın.

Kendinden yayılan zemin

Yığın, dökme olarak uygulanan dikişsiz bir kaplamadır. Döşeme teknolojisi oldukça karmaşıktır ve kendi ellerinizle kendi kendini düzelten bir zemin hazırlamak için doğru dökme teknolojisini izlemeniz ve yüksek kaliteli malzemeleri seçmeniz gerekir.

Zemin şapı için beton oranları

Ülke evlerinde ve apartmanlarda döşeme olarak şap için beton kullanılmıştır. Yapı malzemesi güvenilirlik, dayanıklılık ve kurulum kolaylığı için yüksek gereksinimleri karşılar.

Bir beton zemin üzerinde bir ahşap zemin nasıl yapılır - basit ve açık kurulum talimatları

Ahşap zeminlerin popülaritesi yüzyıllar boyunca daha az olmayacaktır. Yeni teknolojilerin ortaya çıkmasına rağmen, kendiliğinden yayılan polimer zeminleri bunlarla rekabet edemez.

Özel bir konut evinde beton dökülmesi için talimatlar

Destek yapılarının kurulumu tamamlandıktan sonra, son işleme devam edin. Pürüzlü bir kaplamanın en basit çeşidi, yapım aşamasında özel bir evde beton ile örtüşen zemini doldurmaktır.

Beton şapın demontajı

Binaları elden geçirmelisin? Veya yedek düz çatıya mı ihtiyacınız var? Kaide - beton şapın kalınlığı, düzgünlüğü veya kalitesinden memnun olamazsınız. Her durumda eski beton şapın çıkarılması gerekir.

Beton zemin şapı kendiniz yapın

Şap, düzensizlikler ve çeşitli zemin kusurlarından kurtulmanızı sağlar. Birkaç çeşit beton şap vardır. Özel kaplama türü, yüzey koşullarının özellikleri, zeminin amacı, ses yalıtımı ve ek yalıtım ihtiyacı, ısıtma yapılarının kurulumu vb.

Yerden ısıtma nasıl ısıtılır

Kıvırma prosedürü, döşeme tamamlanmadan (ahşap tabanlarda) veya şapdan önce (beton tabanlarda) yapılmalıdır. Zemini kendi ellerinizle doğru bir şekilde nasıl ısıtacağınızı, aşağıdakileri göz önünde bulundururuz.

Banyoda kendi elleriyle fayans dökümü: profesyonel inşaatçıların sırları

Pahalı rafine fayanslar, en iyi tutkal karışımları, duvarlarda hızlı ve verimli bir şekilde döşenen karoları seçebilirsiniz, ancak finiş doğru bir şekilde bitmezse, tüm işler drenaja gider.

Üretim teknolojisi ve dökme beton endüstriyel zeminler

Beton endüstriyel zeminler çeşitli üretim alanlarında kullanılmaktadır: depolarda, ticari katlarda, buzdolaplarında, atölyelerde, fabrikalarda, otoparklarda.

Kendinden tesviye kat hesap makinesi. Kendiliğinden yayılan bir kat hesaplayıcısının hesaplanması.

Onarım her zaman zemini düzleştirmeyle ilişkilidir. Yeni bir parke veya linolyum koymanız gerekiyorsa, düzgün olmayan, çatlamış bir zemine yeni bir zemin döşemenin anlamı yoktur.

Tabandaki banyoda çakıl taşları nasıl?

Yaban hayatı, insanlar üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir. Doğal parçalar iç kısımları süsleyebilir veya bunları bir kaplama malzemesi olarak kullanabilir. Örneğin, banyo tabanındaki taşlar hem estetik hem de işlevsellik açısından mükemmel bir çözümdür.

Isı yalıtımlı bir yerden döşeme adımı

Sıcak zeminler uzun zamandır zemin radyatörlerinden ve büyük hacimli ısıtma sistemlerinden hurdayı kazandı. Döşeme kaplamalarının ana zorluğu, doğru tasarlanmış boru döşeme projesinde ve optimal olarak seçilen adımda yatmaktadır.

Karo ve laminat arasında teknolojik bir bağlantı nasıl yapılır

İki kat arasındaki temas yerine yapılan kıvrımlar, tasarım projelerinde ve fotoğrafta güzel görünmekle birlikte, gerçek hayatta bunları yapmak çok zor.