Süpürgelik

Isıtmalı zeminler mevcut ısıtma sistemine nasıl bağlanır

Geleneksel radyatörlere göre yerden ısıtmanın avantajları iyi bilinmektedir. Buna göre, bu sistemler talep görüyor - geleneksel şekilde ısıtılan apartmanların ve özel evlerin sahipleri - pillerle - ısıtma devreleri yapıyorlar.

Yüzer şap: kurulum özellikleri

Kayan alan ve sıradan bir taslak taban arasındaki fark nedir? Küresel fark - bağımsızlıkta. Yüzer şaplar yapının yapısal elemanlarına sıkı sıkıya bağlı değildir.Yazıda yüzer şapın avantajlarını ve amacını ele alacağız, böyle bir zeminin tasarımını tanımlayacağız ve bir dizi kendi kendine montajını yapacağız.

60 ila 150 mm arasındaki zemin için geniş eşikler.

Geniş eşikler, döşeme arasındaki bağlantıların üst üste gelmesi için tasarlanmıştır ve bu nedenle her zaman bir plaka biçimindedir. Alüminyum alaşımdan yapılmış, büyük bir genişliğe sahip plastikten dolayı yükü kaldıramaz.

Sıcak bir zemin nasıl yapılır ve mevcut ısıtmaya nasıl bağlanır

Özel bir ev inşa etme sürecinde yer ısıtmanın sağlanması kolay bir iş değildir, ancak çözülebilir. Bir kır evi veya dairenin mevcut ısıtmasından su ısıtmalı zemin yapmak çok daha zordur.

Desenli kendinden yayılan zemin: m2 başına fiyat ve nasıl yapılır (fotoğraf ve video)

Günümüzde dairelerin sahipleri, kişisel estetik zevklerden ve finansal olanaklardan başlayarak, bir dairenin zeminini bitirme seçeneğini seçebilirler.

Çeşitli döşeme seçenekleri: 13 popüler materyal

Zemini bitirmek - bu apartman veya özel evde tamir son aşamalarından biridir. Her biri avantaj ve dezavantajları olan farklı malzemeler kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Ana ısıtma olarak yerden ısıtma

Radyatörsüz yerden ısıtma sistemiYerden ısıtma, esas olarak ek bir ısı kaynağı olarak kullanılır, ancak modern teknolojiler, yerden ısıtma sisteminin temel ısıtma olarak kurulmasına izin verir, çünkü radyatörlerin kullanımının dezavantajları olması, ana dezavantajın ısının düzensiz dağılımıdır.

Somunsuz kiremit ve laminat nasıl yapılır - seçenekler

Bugün, bir zemin kaplaması oluşturmak, sahipleri sadece döşenen malzemelerin verimliliğine değil, aynı zamanda kaplamanın tasarım özgünlüğüne de dayanmaktadır.

Yerden ısıtma için otomasyon: Yerden ısıtma sistemi cihazlarının kontrolü

Yerden ısıtma için otomasyonun nasıl bağlanacağını ve hangi cihazların otomatik olarak kontrol edilebileceğini gösteren şemaları dikkate alın.

Laminat için hangi alt tabaka daha iyidir: Farklı tiplerin karşılaştırmalı incelemesi

Pratik ve şık laminat, piyasayı hızla ele geçiren ucuz ve konforlu bir kaplamadır. Kullanması kolaydır, sadece onunla ilgilenir.

Kendi elleriyle balkonda zemin nasıl doldurulur

Balkon plakası sürekli olarak yıkıcı faktörlerin etkisi altındadır: güneş, yağmur, rüzgar. Bundan dolayı, kademeli imha var. Balkon levhasını korumanın bir yolu şapı doldurmaktır.

Eski bir şey çıkarmadan yeni bir karo yerleştirdik: bir iç mekanı güncellemek için orijinal bir yol

Onarımın en zor aşamalarından biri, sadece banyoda değil, tüm dairenin içinde fayans döşeniyor. Ve bazen bu çalışma, yeni bir döşemeden önce, eski fayansın sökülmesinin gerekli olduğu gerçeğiyle karmaşıklaşır ve bu, tabanın hazırlanmasını, yeni bir su yalıtım tabakasının döşenmesini vb.

Yerde fayans nasıl döşenir

Mutfak, banyo, koridor veya hizmet odası zemininde döşeme - her açıdan ideal döşeme. Kaplama, tasarımda istenen etkiyi kolayca yaratır, ana şey doğru renkleri ve dokuyu seçmektir.

Beton zemin üzerinde halı altında substrat

Halı, çok fazla çaba gerektirmeyen ses yalıtımı ile rahat bir kaplamadır. Dekoratif kaplama kullanımı, bitmiş zeminin ısı ve düzlüğünü sağlar ve alt tabakayı kullanarak servis ömrünü uzatır.

Resim yerleştirme yöntemleri, linolyum için sıcak kaynak aparatlarının kullanımı

Linolyum yapraklarını algılanamayacak şekilde birleştirmek için kaynak kullanın. Bu, bir zemin kaplamasının parçalarını birleştirmenin en ilerici yolu.

Tepegöz ile beton zeminlerin düzenlenmesi

Tepesi ile beton zeminlerin kapsamıEndüstriyel kendiliğinden yayılan tabanlar, şirketimizin Moskova'da ve ülkenin diğer şehirlerinde büyük talep gören en önemli faaliyet alanıdır.