Halılar

Ev için en iyi halı nedir - halı çeşitleri ve özellikleri

Zemini yerden ısıtmak için, ısıtma sistemlerini kullanmadan, halıyı kullanabilirsiniz - bu çözüm, ayakkabı olmadan evin etrafında dolaşmanızı ve konfor derecesini artırmanızı sağlar.

Özel bir evde muşamba muşamba kontrplak olmayan bir dairede, hatta bile mi yoksa boyanmamış mı?

Merhaba Sevgili blog okuyucular prosamostroi.ru! Evet, linoleum sadece “esnek olmayan” bir kaplamadır ve popülerliği tartışmasızdır.

Yerde mutfak fayans: türleri, nasıl seçilir

Mutfak, misafirleri almak için aynı derecede rahat olmalı, sevdiklerinizle romantik akşamlar ve akrabalarıyla birlikte aile yemekleri olmalıdır. Konfor yaratmada büyük rol döşeme.

Paul kendi elleriyle banyoda

Banyodaki zeminin dayanak noktasının yanı sıra, kanalizasyon drenaj sisteminin inşasını gerektirmesi de konut alanlarından farklıdır. Doğru bir şekilde yapılmışsa, çürümez, nemi emmez, ancak yükselme yapılmadığı zamanlarda odadaki sürekli drenaj ve kuru olmasını sağlayacaktır.

Verandada güvenilir bir zemin nasıl yapılır

Veranda genellikle sokak ve ev arasında geçiş alanı olarak hizmet vermektedir. Ayakkabıların içinden geçerek sadece evin iç odalarına girişte bırakırlar. Açıkça, bu odadaki zemin artan yükler taşıyor, kaplaması yıpranıyor ve nem, iç katmanlara nüfuz ederek onları yok ediyor.

Laminat kilit tipleri

Modern dünyada, laminat parke popülerdir. Bunları bir kilitle kilitleyen özel bir döşeme lamine panel sistemi, zemini kolayca ve hızlı bir şekilde güncellemenizi sağlar.Döşemenin hizmet ömrü, kilitlerin kalitesine ve döşeme panellerinin teknolojisine uygunluğuna bağlıdır.

Zemin için şap kalınlığı

Zemin ayaklarınızın altında bir arada tutulursa ve döşeme tahtalarını, kendinden kılavuzlu vidalarla günlükleri tutturmaya çalışırsa, herhangi bir şeye yol açmaz, bu, zeminin tamamen değiştirilmesini ciddi olarak düşünmenin zamanı geldi demektir.

Laminatın döşenmesi ve hangi malzeme tüketimine ihtiyaç duyulacağı

Laminatın edinilmesinden sonra, soru ortaya çıkar, en iyi yolun ne olduğunu söyler. Lamineyi koruyacak ve en çekici şekilde yerleştirecek, zeminin derzlerini ve dezavantajlarını gizleyecek malzemenin elemanlarını yerleştirmek için birkaç seçenek vardır.

Döşeme tahtaları: boyutlar ve performans

Bugün evinizde zemini kaplamanın pek çok farklı yolu var. Buna göre, çok çeşitli döşeme. Bununla birlikte, herkes için bir ev için en uygun, en doğal ve organik malzemenin bir ağaç olduğunu ve savunulacağını iddia etmek pek olası değildir.

Döşeme döşeme için zemin nasıl hazırlanır

Parke zemin güzel, temiz ve kusursuzdur. Üzerinde yürümek bir zevktir, ancak stiliyle ilgili her şey oldukça farklı duygulara neden olur. Özellikle korkutucu şap dökme işlemine girme olasılığıdır, çünkü döşeme tahtası mükemmel bir şekilde düzgün bir taban gerektirir.

Garajda yerde fayans döşeme

Garaj için yer karoları beton zemini toza karşı koruyacak ve içeride çalışmak için rahat bir ortam yaratacaktır.Ürünlerin spesifik çalışması için gerekli özelliklere sahip karoların seçimi, malzemelerin özelliklerinin incelenmesini gerektirecektir.

Zemin katlanırsa ne olur? Ayrıştırma panoları olmadan gıcırtıyı ortadan kaldırıyoruz

Birçok eski evde, zemin, kütüklere çivi çakılmış tahtalardan oluşur. Zamanla, böyle bir zemin gevşer ve gıcırdamaya başlar.

Evde muşamba rengini nasıl parlatabilirsin? Yöntemler ve araçlar

Linolyum, döşemenin dayanıklı, konforlu ve fonksiyonel bir versiyonudur. Temizlemede gösterişsizdir, ama onu nasıl parlatacağına dair bazı sırlar vardır.

Bir ahşap zemin nasıl yalıtılır

Bir ahşap zeminin düzgün şekilde yalıtımı, ısı kaybını önemli ölçüde azaltabilir ve sonuçta ısıtma faturalarında önemli ölçüde tasarruf sağlayabilir. Ahşap, konutlarda zeminlerin dekorasyonunu yapmak için çok uygun olan mükemmel bir malzemedir.

Yere ya da zemindeki zemine çakılın mı?

Bu yazıda, çok kalıcı bir örtüşme mitini debride edeceğim. Sıklıkla, istişare (referans) içinde, evin nasıl daha iyi hale getirileceğini, şemayı nasıl tanımlayacağını, donatıyı, levha kalınlığını, beton sınıfını nasıl sorabildiğini soruyorlar ve daha sonra bu levhanın kaidenin üzerinde planlandığı ve altındaki toprakların sıkıştırılacağı ortaya çıkıyor.

Su bazlı vernik kullanımının seçimi ve özellikleri

Son parke tahtası döşendi ve ben gerçekten bu güzelliği korumak istiyorum. Ama nasıl yapmalı? Zemini örten, sürekli olarak karanlıktan, aşınmadan korunacak, fakat aynı zamanda, kaplama toksik değildir.