Halılar

Şap 2 cm!

Lütfen bana zemin tesviyesi konusunu söyle:zemini 2 cm yükseltmeniz ve aynı zamanda, mevcut şapların üstüne hizalamanız gerekir.En iyi ne yapacağınızı ve ideal olarak markayı nasıl tavsiye edersiniz?

60 ila 150 mm arasındaki zemin için geniş eşikler.

Geniş eşikler, döşeme arasındaki bağlantıların üst üste gelmesi için tasarlanmıştır ve bu nedenle her zaman bir plaka biçimindedir. Alüminyum alaşımdan yapılmış, büyük bir genişliğe sahip plastikten dolayı yükü kaldıramaz.

Zemine zarar vermeden zeminden nasıl çıkarılır

Dairenin iç kısmının güncellenmesi - hoş, ama zahmetli bir olay olsa da. Örneğin, bir banyoyu veya mutfağı tamir ederken, bir çok soru ortaya çıkar: eski bir zemini ile ne yapılmalı, zemine zarar vermeden yerden çıkarılabilir mi ve yapılmalı mı?

Banyo ve tuvalette 3 kat: 9 fotoğraf, fiyat, teknoloji

3D banyo döşeme, özgün bir modern tasarım çözümüdür. Böyle bir zemin, bir fotoğraf görüntüsüne sahip bir katman olup, belirli bir açıyla bakarsanız, üç boyutlu bir etki yaratır.

Zemin için buhar bariyeri - malzemenin nasıl seçilmesi ve düzgün şekilde döşenmesi

Evde yaşamanın konforu, içindeki nem ve sıcaklığa bağlıdır. Isıtma cihazlarının yardımıyla optimum sıcaklığı korumak mümkün ise, o zaman nemi ayarlamak çok daha zordur.

Kendinden yayılan zeminler için 3 boyutlu çizimler nasıl yapılır, orijinal bir kaplama oluşturmanın diğer yolları

Toplu 3D katlar haklı olarak popülerdir. Yardımlarıyla, özel çözümler sevenler yaratıcı potansiyellerini tam olarak fark edebilir ve odada benzersiz bir tasarım yaratabilirler. 3D katlar, iç mekanın ana nesnesi haline gelir, bu nedenle minimum miktarda mobilya ile odalarda yapılır.

Yerden ısıtma için zemin seçimi

Sıcak zeminlerin döşenmesi, malzemenin sadece dış çekiciliği ve pratikliği dikkate alınarak seçilmiştir. Önemli bir kalite termal iletkenliğidir.Bir ılık su tabanı için bir kaplama seçerken, boruların iç hatlarından iç tarafa yüksek kaliteli ısı transferini sağlayacak ve ısıtma veya sıcaklık değişikliklerine dayanacak böyle bir tasarımın seçilmesine özen gösterilmelidir.

Katta PVC fayans yapıştırmak nasıl: detaylı talimatlar

Odadaki yenileme her zaman büyüleyici değildir, yanlış inşaat malzemesi seçimi bir dairenin yenilenmesini tam bir işkence haline getirebilir. PVC zemin kaplaması alırken, PVC fayanslar için tutkal gereksinimlerinin neler olduğunu bilmeniz gerekir.

Laminattaki boşluk nasıl mühürlenir - kanıtlanmış yöntemler

Laminat yerdeki en dayanıklı, güvenilir ve dayanıklı kaplamalardan biridir (fotoğraftaki örnek). Bununla birlikte, zaman içinde, mobilyaların yeniden düzenlenmesinin bir sonucu olarak, ağır nesnelerin ağırlıkça düşmesi, sadece çizilmeler değil, aynı zamanda derin çatlaklar da ortaya çıkar.

En çok talep edilen sıva çimento-kum sıvadır.

Şu anda inşaat piyasası, hangi duvar sıvalarının yapılmakta olduğu ile ürünler ile doldurulmaktadır. Doğru karışımı seçmek için, sadece bileşimi değil, aynı zamanda malzemenin teknik özelliklerini de bilmeniz gerekir.

Çimento kurutma süresi

Birçok kişi, uzmanların yardımı olmadan, zemin veya duvarları betonlayarak temeli doldurur. Başarılı olmak için, çimento sürecinin ve sertleşme süresinin yanı sıra tüm sürecin hızını etkileyen koşulların dikkate alınması önemlidir.

Teras katı

Terasın zemini çeşitli malzemelerden yapılabilir. Örneğin, terasta ahşap bir zemin oldukça yaygın bir seçenektir. Dış etkilerden korumak için özel emprenye kullanmanız gerekir. Kompozit levhanın işlenmesi gerekmemektedir - özellikle teras zemini için oluşturulmuş yenilikçi bir malzeme.

Alçı elyaf levhalar GVL

Zemini veya duvarları bitirmek için temel olarak ne kullanacağınızı seçmek, temel olarak herkes kolayca monte edilebilir, aynı zamanda dayanıklı ve pratik bir temel arıyor. Alçı fiber malzeme - optimize edilmiş bir alçıpan analog - bu gereksinimleri karşılar.

Garajda neler yapılmalı? Kaplamalar, su yalıtımı ve fotoğraf malzemeleri için seçenekler

Her araba sahibi garajının temiz ve kuru olmasını ister.Bazen yerde bulunan yanıcı sıvılar da sakin olmazlar.Garaj katının ayrıca güce ihtiyacı vardır, böylece yanlışlıkla düşmüş bir nesne bütünlüğünü ihlal etmez.

Birinci katın ya da zemindeki yer kaplaması mı?

Soru sordu: kyxabugün köprünün tabanındaki 900mm temel (bant) dökülür. a. 500 mm, genişlik 500 mm.Temel zeminden 200 mm dışarı çıkmaktadır.Bir üs oluşturacağım, toprağı dökeceğim ve tavanı dolduracağım.

Döşeme tahtası için gerekli tutkal nedir - olası seçenekler

Zemini bitirmek, apartman düzenlemesinin önemli bir parçasıdır, çünkü zemin sayesinde odanın genel tasarımının büyük bir bölümünü oluşturur. Bir zeminin cihazı için en prestijli kararlardan biri parke tahtasıdır.