Beton

Hangi seviye veya tesviye zemini seçmek daha iyidir

Zeminleri revize etme zamanı geldi ve yeni bir yüzey düz bir yüzey gerektirir. Tabanı hazırlamak yeni nesil karışımına yardımcı olacaktır. Bunlar özel çabuk sertleşen bileşiklerdir.

Zemin kaidesinin köşeleri nasıl yapılır ve yerleştirilir

Zemin kaidesinin köşeleri nasıl yapılır ve yerleştirilirZemin kaideyi kurarken en zor görev köşe kısımlarını bitirmektir. Süpürgelikler, odanın çevresine göre ayrı elemanlara kesilmelidir.

Laminattaki boşluk: kendinizi nasıl kapatacağınız

Laminat parke bakımda çok iddiasız. Ancak bazen uzman müdahalesi gerekir.Daha fazla oku:Bu, laminattaki çizikler ve çatlaklar halindeki hasar durumunda, paneller arasındaki çatlakların görünümünde meydana gelir.

Banyoda ısıtmalı zeminler

Banyoda sıcak bir zemin nasıl kurulur? Hangi özellikler önceden bilmeli ve ne kaçınmalı? Bütün bunlar bizim makalemizde!Bekleme odasında ayaklar donmazsa banyo çok daha rahat olacaktır.

Özel bir evde soğuk zeminler: durumu nasıl düzeltebiliriz?

Bununla ilgili sadece bir cevap verebilirim. Bir keresinde özel evlerin şantiyelerinde çok çalıştım ve herkesi yeterince gördüm. Ve eğer garip değilse, soğuk zemin için sebeplerden biri, inşaatçıların rahatsızlığında yatmaktadır.

Yerden ısıtma için tabla: dökme için öneriler

Ahşap bir sistemle bir sıcak su zemini olan bir cihaz seçtiyseniz, bu maddeye ihtiyacınız olmaz, basınç testini yapıp yapmadığınızı tekrar kontrol edip, daha sonra bitirme kaplamasına geçin.

Kızılötesi laminat parke

Lamine zeminler giderek daha popüler hale geliyor. Bu onların uygun fiyat, nispeten basit ve hızlı kurulum, estetik görünüm, iyi performans, dayanıklılık kaynaklanmaktadır. Fakat önemli bir dezavantajları var.

Ahşap cephelerdeki zemin nüansları

Zorunlu bir adımı kaplayan bir zemin döşeme sürecinde bir kum-çimento şapı kurulmasıdır. Yardımı ile yüzey, bu veya bu zemin kaplamasının daha sonra döşeneceği düzlenmiştir.

Bir beton şap üzerinde sıcak su tabanlarının cihazının maksimum ve minimum yüksekliği: Çözeltinin bileşimi ve kalınlığı

Bugün, çok sayıda kişi sıcak zeminlerden şaşıracak, çünkü bu ısıtma sisteminin evlerinde, ofislerinde ve apartmanlarındaki rahatlığı ve kalitesi zaten çoktan çıktı.

Kuru şap üzerine acil soru

Merhaba, bu durum:
Kiralanan usta apartmanda zemine kuru bir şap yaptı (genişletilmiş kilin doldurulması10 cm, üstüne iki adet alçı-elyaf tabakası üzerine Knauf 12.5mm) üzerine döşemenin bir kısmı döşemenin döşemesinin ve bir kısmının döşenmesi planlanmıştır.

Seramik bir döşemenin altında dökme bir zemini dolduracağız.

Seramik karo, banyo ve banyoda belki de en sık kullanılan zemin kaplamadır. Bu odalar için gerekli nem direncine sahiptir, dayanıklı ve pratiktir.

Yerden boya nasıl kaldırılır: kanıtlanmış yöntemler

Onarım sırasında, birçok kullanıcı boyayı yerden nasıl çıkaracağını merak ediyorlar?Bugüne kadar, boya çıkarmak için çeşitli yöntemler vardır: termal, mekanik, kimyasal.

Parke tahtası kendiniz yapın

Döşeme montajı - özellikle döşeme tahtasına geldiğinde, süreç çok sorumludur ve her zaman basit değildir. Parkenin uygun şekilde yerleştirilmesi çok sayıda nüansa sahiptir ve deneyimsiz bir insan için imkansız bir görev gibi görünebilir.

Mermer kırıntıdan bir zeminin düzeneği

Mermer çipslerin veya terrazzoların mozaik zemini, farklı renklerde kırılmış mermerler bazında oluşturulur.Böyle bir zemin genellikle ticaret zeminleri, ofisler, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarında görülebilir.

Beton takviye için yol örgü

Güçlendirilmiş yol örgü: ağırlıkTakviyeli yol (takviye edici) ağ, operasyon sırasında bireysel fonksiyonel elemanların yüküne dayanma yeteneğini arttırmak (arttırmak) için kullanılır.

Bir ahşap zemin vernik nasıl

Ahşap zemin her iç mekana mükemmel uyum sağlar, çevre dostu, güvenli ve tamir edilmesi kolaydır. Fakat maalesef bu katın küçük bir hayatı var. Bu nedenle ahşap zemini neme, çizilmelere ve kimyasallara karşı korumak, güzel ve taze bir görünüm vermek için, vernikle kaplanması tavsiye edilir.